• Konkursy i osiągnięcia 2012/13

• 16.05.2013 - "Berło Liściakowego Króla" - ogólnopolski konkurs plastyczny

Praca Agnieszki Pacura (kl.VI) została wyróżniona w konkursie plastycznym "Berło Liściakowego Króla". Na konkurs nadesłano 1527 prac.

23.04.2013 r. - Agnieszka Pacura została finalistką III Krakowskiego Konkursu Ekologicznego.
          W konkursie wzięło udział 586 uczniów z 39 szkół podstawowych.

15.04.2013 - Szkolny konkurs ortograficzny

Mistrzem Konkursu Ortograficznego w tym roku szkolnym została Agnieszka Pacura (kl.VI) Wicemistrzynie to uczennice kl. VI: Ania Pasionek, Dominika Zelek.

14.03.2013 -  " Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą" - konkurs recytatorski

Tomasz Grzegorzek uczeń kl. IV reprezentował szkołe w Powiatowym Konkursie Poezji ks. Jana Twardowskiego, recytował proze " O wielkiej nocy". Za udział w konkursie otrzymał dyplom i nagrode książkową.

10. 01. 2013 - Szkolny etap Konkursu Ortograficznego "Kaktus"

Konkurs ma zasięg wojewódzki i jest trzyetapowy. Przeznaczony jest dla uczniów młodszych tj. klas I-III. W naszej szkole do konkursu przystąpiło 7 uczniów z klasy III. Aby przejść do dalszego etapu trzeba było zdobyć co najmniej 95 % punktów. Najbliżej tego pułapu była Julka Pławecka - 93,5 % i Adam Orzeł - 92 %.

9. 01. 2013 - XIX Gminny Przegląd Grup Kolędniczych

Grupa kolędnicza "Draby Noworoczne" reprezentujaca naszą szkołę liczyła 8 osób: Sebastian Czech (kl.6), Patryk Włosiński (kl.5), Marcin Pławecki, Tomasz Grzegorzek, Przemysław Krawczyk (kl.4), Marcin Krawczyk (kl.3), Jakub Kocoń (kl.2). Do konkursu przygotowywała pani Katarzyna Filipek. Nasi kolędnicy zajęli III miejsce. Otrzymali nagrodę pieniężną, dyplom oraz pamiątkową płaskorzeźbę w drewnie.

27. 12. 2012 - Gminny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Szopkę przygotowały uczennice reprezentujące kółko plastyczne: Iwona Orzeł i Anna Włosińska wraz z opiekunką panią Wiesławą Ruchała. Praca zajęła III miejsce, uczniowie zdobyli dyplom i nagrodę książkową.

28. 11. 2012 - VIII Gminny Konkurs Recytatorski

Odbył się on w Szkole Podstawowej w Jaworznej. W tym roku poświęcony był twórczości Juliana Tuwima. Wzięło w nim udział 28 dzieci ze wszystkich szkół podstawowych w gminie. Naszą szkołę reprezentowali: Tomasz Grzegorzek z kl. IV, który zdobył I miejsce w kategorii klas IV - VI, Anna Jonik z kl. VI (obydwoje przygotowywani przez panią Wiesławę Ruchała), Adam Orzeł z kl. III (pani Katarzyna Filipek) i Jakub Kocoń z kl. II (pani Elżbieta Nowak).

15. 11. 2012 - finał III Konkursu Wiedzy o Ochronie Przyrody w Powiecie Limanowskim

W Starostwie Powiatowym w Limanowej odbył się finał III Konkursu Wiedzy o Ochronie Przyrody w Powiecie Limanowskim. Agnieszka Pacura przygotowywana przez panią Ewę Ficoń, zajęła 4 miejsce. Gratulujemy sukcesu!

14. 11. 2012 - Małopolski Konkurs Tematyczny: "Wielcy Polacy, wybitni dowódcy"

Trzech uczniów: Marcin Stach, Anna Pasionek i Karolina Zelek z klasy VI przygotowywało się do konkursu o tematyce historycznej "Wielcy Polacy, wybitni dowódcy". Największą ilość punktów zdobył Marcin Stach - 56 %. Niestety nie udało się zakwalifikować do dalszego etapu.

9-10. 11. 2012 - Konkurs drużyn rajdowych w ramach rajdu szlakiem cmentarzy I wojny światowej

Drużyna "Sokoły" pod kierunkiem pani Katarzyny Filipek na konkurs przygotowała piękną kompozycję wieńcową oraz wiersz na konkurs recytatorski w wykonaniu Dominiki Zelek. Drużyna zajęła II miejsce w kategorii szkół podstawowych.

7. 11. 2012 - XV konkurs "Wczoraj i dziś Gminy Laskowa"

W konkursie tym organizowanym przez GOKSiT szkołę reprezentowały: Dominika Zelek i Agnieszka Pacura. Zajęły I miejsce (ex equo ze szkołą w Laskowej). Do konkursu przygotowywała Wanda Chochlińska. Dziewczynki otrzymały piękne nagrody książkowe i dyplom.

6. 11. 2012 - Konkursu Wiedzy o Ochronie Przyrody w Powiecie Limanowskim

Konkurs miał miejsce w Starostwie Powiatowym w Limanowej. Wzięło w nich udział 90 uczniów ze szkół całego powiatu. W gronie siedmiu finalistów (szkół podstawowych) znalazła się Agnieszka Pacura. Również dużymi wiadomościami wykazała się Dominika Zelek. Do konkursu przygotowywała pani Ewa Ficoń.

26. 10. 2012 - Małopolski Konkurs Humanistyczny - etap szkolny

24. 10. 2012 - Małopolski Konkurs Przyrodniczy - etap szkolny